banner
Siyaset

Çıtak; ‘MHP kadroları sağlam adımlarla geliyor’

MHP Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, 31 Mart yerel seçimlerine yönelik esnaf, vatandaş ve kurum odaklı ziyaretlerini sürdürüyor. Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek hastanede tedavi gören hastalara ve..

Çıtak; ‘MHP kadroları sağlam adımlarla geliyor’
banner

MHP Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, 31 Mart yerel seçimlerine yönelik esnaf, vatandaş ve kurum odaklı ziyaretlerini sürdürüyor. Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek hastanede tedavi gören hastalara ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulunan Çıtak, hastane personellerine işlerinde kolaylıklar diledi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARININ TALEP VE BEKLENTİLERİNİ DİNLEDİ

Sağlık çalışanlarının taleplerini ve beklentilerini dinleyen Çıtak, “Hastanede çalışan değerli sağlık personellerimizi ziyaret edip işlerinde kolaylıklar diledik. Tedavi gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerinde bulunduk. Rabbim şifa bekleyen tüm hastalarımıza şifalar versin” açıklamasında bulundu.

Sonrasında Özel Metropol Koleji’ne ziyaret gerçekleştiren Çıtak, “Kıymetli hocamız Mehmet Derin ve çok değerli öğretmenlerimize misafirperverlikleri için çok teşekkür ederim. Aksaray’a hizmet düsturuyla çıktığımız bu yolda, çalmadık kapı bırakmayacağız. Uzattığımız her elde samimiyet hissediyoruz. İnşallah Aksaray’a çok daha iyi hizmetler kazandırmak, sorunlara köklü ve kalıcı çözümler bulmak, bugünü değil 50 yılı kurtaracak çalışmalara imza atmak için MHP kadroları sağlam adımlarla geliyor” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası