banner
Siyaset

Çıtak; ‘Özlenen ve beklenen MHP belediyeciliğine 31 Mart’ta kavuşacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, seçim çalışmaları kapsamında Pazar Pazarı’nı ziyaret etti. Pazar esnafı ve pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla temaslarda bulunan Çıtak, talep ve istekleri..

Çıtak; ‘Özlenen ve beklenen MHP belediyeciliğine 31 Mart’ta kavuşacağız’
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, seçim çalışmaları kapsamında Pazar Pazarı’nı ziyaret etti. Pazar esnafı ve pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla temaslarda bulunan Çıtak, talep ve istekleri dinledi.

Yağmurlu havada sıcacık tebessümlerle kendilerini karşılayan esnaf ve vatandaşlara teşekkür eden Çıtak, “Halkımızla kucaklaşıyoruz. Uzattığımız her elde, dokunduğumuz her omuzda ilk kez bu kadar samimi, bu kadar içten, bu kadar istekli bir karşılık buluyoruz. Biz boş vaatler vermek, göstermelik ziyaretler gerçekleştirmek derdinde değiliz. Derdimiz daha yaşanabilir bir Aksaray, daha modern bir Aksaray. İnanmadığımız hiçbir şeyi söylemiyoruz. Biz samimi olarak vatandaşlarımızın sorunlarını doğrudan dinliyoruz ve çözüm önerilerimizi paylaşıyoruz. Vatandaşlarımız da bunu çok iyi biliyor. 11 Ocak’tan bugüne gittiğimiz her hanede, her işletmede, her bölgede bunu net bir şekilde gördük. Aksaray’ın MHP kadrolarına olan özlemini, 3 hilalin gölgesindeki hizmet belediyeciliğine hasretini iliklerimize kadar hissediyoruz. Özlenen ve beklenen MHP belediyeciliğine 31 Mart’ta kavuşacağız. Sizler nasıl bizleri kucaklıyor, bağrınıza basıyorsanız. Bizlerde sizleri kucaklayarak, sizlerin sesine kulak vererek el birliğiyle bu şehri yöneteceğiz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası