banner
Gündem

Çıtak; ‘Şehrimize el birliğiyle hizmet edeceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Aksaray’a hizmet için çıktığı bu yolda sıkılmadık el dokunulmadık gönül bırakmayacaklarını söyleyen Çıtak, beraberinde MHP Aksaray İl..

Çıtak; ‘Şehrimize el birliğiyle hizmet edeceğiz’
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Aksaray’a hizmet için çıktığı bu yolda sıkılmadık el dokunulmadık gönül bırakmayacaklarını söyleyen Çıtak, beraberinde MHP Aksaray İl Başkanı Burhanettin Karataş ve parti teşkilat mensuplarıyla birlikte Aksaray Müteahhitler Birliğini ziyaret etti. Müteahhitler Birliği Başkanı Fatih Güneş ve yönetimiyle bir araya gelen Çıtak, Aksaray’a hizmet noktasında sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte hareket edeceklerini söyledi. Aksaray menfaatine olacak her projenin her adımın destekçisi olduğunu vurgulayan Çıtak; “Sivil toplum kuruluşlarımızla, esnafımızla, vatandaşlarımızla el ele vererek, fikir ve önerilere açık talep ve isteklere duyarlı bir anlayışla Aksaray’ımıza hizmet edeceğiz” dedi.

‘YILLARDIR HASRET DUYDUKLARI YER PROBLEMİNİ EL BİRLİĞİ İLE ÇÖZECEĞİZ’

Gün içerisindeki ziyaretlerini perakende mobilya işletmeleriyle devam ettiren Çıtak, esnafların gösterdiği yoğun ilginin kendilerini mutlu ettiğini aktardı. Çıtak; “Aksaray’ımızın istihdamına destek olan perakende mobilyacı işletmelerimizi ziyaret ettik. Sorunlarını biliyoruz ve yıllardır hasret duydukları yer problemini el birliği ile çözeceğiz. Misafirperverlikleri ve samimiyetleri için çok teşekkür ederim” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası