banner
Siyaset

Çıtak ve ekibi Hamidiye Mahallesi’nde

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkanı Adayı İrfan Çıtak, Hamidiye’de (Kırımlı-Bahçesaray) mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Mahalle sakinlerine sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı teşekkür eden Çıtak; “Mahalle halkımızın sorunlarını..

Çıtak ve ekibi Hamidiye Mahallesi’nde
banner

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkanı Adayı İrfan Çıtak, Hamidiye’de (Kırımlı-Bahçesaray) mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Mahalle sakinlerine sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı teşekkür eden Çıtak; “Mahalle halkımızın sorunlarını dinledik. E-90 güzergahında lokasyon olarak oldukça hareketli ve yoğun bir noktada bulunan Hamidiye’de vatandaşlarımız ana yola bağlantı noktasında sıkıntıları olduğunu, bunun yanı sıra 18 uygulamalarında yaşanan sorunları, doğalgaz gelmesi yönündeki isteklerini iletti. Mahalle olmasına rağmen adeta köy havasının yaşandığı Hamidiye’de halkımızın taleplerini, sorunlarını ve karşılaştıkları zorlukları samimi bir şekilde dinledik. Sorunlara çözüm bulmak adına gerekli notlarımızı aldık. Bölgenin kalkınması, modern bir yapıya bürünmesi, sorunların giderilmesi için ekibimizle elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Hamidiye’yi kaderine terk etmeyeceğiz” dedi.

‘3 HİLALİN SAMİMİYETİNİ YÜREKLERDE HİSSEDİYORUZ’

Her gittiği yerde samimiyetle karşılandığını, uzatılan her elde bu ilgiyi yürekten hissettiklerini söyleyen Çıtak; “Halkımızın dertlerini dinlemek, onların gönüllerine girmek için ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. MHP kadrolarıyla adım atmadık yer, sıkılmadık el, girilmedik kapı bırakmayacağız. Biz Aksaray’a olan sevdamızı, yapacağımız hizmetleri anlatıyoruz. Hizmet için çıktığımız bu kutlu yolda Aksaray halkı 3 hilalin samimiyetini yüreklerinde hissediyor. Hizmet için MHP’ye olan desteklerinin samimiyetle ifade ediyor. Bizlerde sorunlara çözüm, sıkıntılara merhem olmak için varız. Halkımızın derdi ile dertlenir, sevinçleriyle sevinir, acılarıyla yanarız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası