banner
Gündem

Çıtak’tan ‘Balıkçılar Çarşısı’ müjdesi

ÇITAK: “BALIKÇI ESNAFI DERLİ TOPLU, MESLEKLERİNİN GEREKLİLİKLERİNE UYGUN VE HİJYENİK STANDARTLARI YÜKSEK DÜKKANLARDAN OLUŞAN BİR ÇARŞIDA İŞLERİNİ SÜRDÜRECEK. VATANDAŞLAR HEM BALIK ALIŞVERİŞİNİ GÜVENİLİR VE DENETLENEBİLİR BİR ÇARŞIDAN TEMİN EDEBİLECEK HEM..

Çıtak’tan ‘Balıkçılar Çarşısı’ müjdesi
banner

ÇITAK: “BALIKÇI ESNAFI DERLİ TOPLU, MESLEKLERİNİN GEREKLİLİKLERİNE UYGUN VE HİJYENİK STANDARTLARI YÜKSEK DÜKKANLARDAN OLUŞAN BİR ÇARŞIDA İŞLERİNİ SÜRDÜRECEK. VATANDAŞLAR HEM BALIK ALIŞVERİŞİNİ GÜVENİLİR VE DENETLENEBİLİR BİR ÇARŞIDAN TEMİN EDEBİLECEK HEM DE BÖLGEYE KURULACAK RESTORANLARDA KEYİFLE VAKİT GEÇİREBİLECEK”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, ulaşımdan sağlığa, eğitimden sosyal hizmetlere, kentleşmeden sanayiye birçok alanda Aksaray’ın seyrini değiştirecek projeler üreteceklerini söyledi.

Aksaray’da dağınık halde bulunun balıkçılara müjdeyle proje startını veren Çıtak; “Balıkçılar Çarşısı kuracağız” dedi.

Çıtak, şehrin farklı noktalarında dağınık vaziyetteki balıkçıların bu çarşıda bir araya getirileceğini, aynı zamanda yine çarşı içerisine restoranlar kurulacağını söyledi. Projenin iki aşamadan oluşacağını söyleyen Çıtak; “Şehrin farklı noktalarında ve dağınık bir biçimde hizmet veren balıkçı esnafı, kurulacak Balıkçılar Çarşısında bir araya getirilecek. İki boyutlu projenin ilk boyutu esnaflarla ilgili. Balıkçı esnafı derli toplu, mesleklerinin gerekliliklerine uygun ve hijyenik standartları yüksek dükkanlardan oluşan bir çarşıda işlerini sürdürecek. Projenin ikinci boyutu ise vatandaşlarla alakalı. Vatandaşlar hem balık alışverişini güvenilir ve denetlenebilir bir çarşıdan temin edebilecek hem de bölgeye kurulacak restoranlarda keyifle vakit geçirebilecek” dedi.

Çıtak, şehre değer katacak, sorunlara çözüm olacak ve şehrin 50 yılına hitap edecek projelerini açıklamaya devam edeceğini söyledi. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası