banner
Gündem

Çıtak’tan hayvan oteli projesi

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında projelerini açıklamaya devam ediyor. Evcil hayvanlar için sağlıklı ve güvenilir bir ‘Hayvan Oteli’ inşa edeceklerini belirten Çıtak,..

Çıtak’tan hayvan oteli projesi
banner

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında projelerini açıklamaya devam ediyor. Evcil hayvanlar için sağlıklı ve güvenilir bir ‘Hayvan Oteli’ inşa edeceklerini belirten Çıtak, şöyle konuştu: “Yaşamımızın önemli bir parçası olan ve hayatı bölüştüğümüz evcil hayvanlar için güvenilir, ferah, iklimlendirme koşulları uygun ve doğaya uyumlu bir hayvan oteli projemiz var. Proje sayesinde dileyen vatandaşlarımız evcil hayvanlarını bu otele emanet edecek ve bakımlarından emin olacak. Ayrıca hayvan oteli internet ortamından sürekli denetlenebilir olacak. Vatandaşlar, hayvanlarından uzak oldukları süre boyunca, çevrim içi ortamda hayvanlarını anlık olarak takip edebilecek. Modern hayvan barınağının yanı sıra hayvan yemi üretim tesisimizde faaliyete geçecek. Canlılara saygılı bir hayvan oteli İrfan’la olur.” (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası