banner
Siyaset

 Çıtak’tan kongre ve kültür merkezi projesi

ÇITAK; ‘ŞEHRİMİZE YENİ UFUKLAR KAZANDIRACAĞIZ’ Açıkladığı projelerle dikkat çeken Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, ‘Aksaray Kongre ve Kültür Merkezi’ projesini de kamuoyu ile paylaştı. Aksaray’a..

 Çıtak’tan kongre ve kültür merkezi projesi
banner

ÇITAK; ‘ŞEHRİMİZE YENİ UFUKLAR KAZANDIRACAĞIZ’

Açıkladığı projelerle dikkat çeken Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, ‘Aksaray Kongre ve Kültür Merkezi’ projesini de kamuoyu ile paylaştı.

Aksaray’a yeni ufuklar açacak projelerin devamının geleceğini söyleyen Çıtak, “Artık Aksaray’ın kaybedecek bir anı yok” dedi.

Bölgenin en nitelikli Kongre ve Kültür Merkezini MHP kadrolarıyla kuracaklarını belirten Çıtak; “Coğrafi bakımdan Türkiye’nin en stratejik şehirlerinden birisi olan Aksaray’ımız sanayinin, bilimin ve kültür-sanatın buluşma noktası haline gelecek. İnşa edilecek Kongre ve Kültür Merkezi, ulusal ve uluslararası fuarlar, sempozyumlar, tanıtım günleri ve benzeri etkinliklere ev sahipliği yapacak. Mekân, şehrin kültür ve sanat etkinlikleri için ihtiyaç duyulan konser, sergi ve tiyatro salonu gibi ihtiyaçlarını da karşılayacak. Merkezin bahçesinde elektrikli araçlar için güneş enerjisi ile çalışan şarj istasyonları yer alacak. Bu dev yapı yeşil bir çevre düzenlemesi ile bütünleştirilecek. Şehre yeni bir ufuk kazandıracak olan Kongre ve Kültür Merkezi İrfan’la olur” diye konuştu.  (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası