Gündem

Çocuk aktivite merkezi yapımına başlandı

Aksaray belediyesi tarafından yaptırılan Çocuk Aktivite Merkezinde inşaat tüm hızıyla sürüyor. Modern mimariyle inşa edilecek Çocuk Aktivite Merkezi hayata geçtiğinde çocuklar gönüllerince eğlenebilecek ve sosyal hayata dair birçok alanda çocuklara..

Çocuk aktivite merkezi yapımına başlandı
banner

Aksaray belediyesi tarafından yaptırılan Çocuk Aktivite Merkezinde inşaat tüm hızıyla sürüyor. Modern mimariyle inşa edilecek Çocuk Aktivite Merkezi hayata geçtiğinde çocuklar gönüllerince eğlenebilecek ve sosyal hayata dair birçok alanda çocuklara ideal bir ortam sağlanmış olacak.  Fatih Mahallesinde yapımı devam eden Çocuk Aktivite Merkezi 2 Bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor.  İçerisinde oyun alanları, kum havuzları, mescitleri, kafeteryası, idari binası bahçesinde oyun grupları ve satranç tahtaları bulunan aktivite merkezi çocukların yeni eğlence mekânı olacak.  Çocukların sosyalleşmeleri ve el becerisi kazanmasına olanak sağlayacak Aksaray Belediyesi Çocuk Aktivite Merkezinde her yaş grubunda çocuklar, serbest oyunları yanında farklı etkinliklere katılarak eğitici ve öğretici oyunlarla sosyal gelişimlerini desteleyecek.

Çocuklarımız içinde bir projenin yapımına başladık

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Dinçer, her yaş grubu çocuklara hitap edecek Aksaray Belediyesi Çocuk Aktivite Merkezinde teknolojiden bilime kadar pek çok alanda oyun bölümlerinin yer alacak. Göreve geldiğimiz ilk günden beri alt ve üst yapıda ki büyük yatırımların yanında insan odaklı projelerle de sosyal dokuya katkı sağlama gayretindeyiz. Bu minvalde Kadınlarımız için birçok noktada hayata geçirdiğimiz aktivite merkezlerimize ilave olarak çocuklarımız içinde bir projenin yapımına başladık. Çocuklarımızın sosyal yaşamını daha eğlenceli hale getirecek, gelişimlerine katkı sağlayacak Çocuk Aktivite Merkezimizi Fatih Mahallemizde hayata geçiriyoruz. Şehrimize hayırlı olsun.” dedi. (Haber bülteni ) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası