banner
Gündem

Çocuk eğlence merkezinde oyun gruplarının kurulumu yapılıyor

BAŞKAN DİNÇER; ‘’ŞEHRİMİZDE HER YAŞ GRUBUNA ÖZGÜ TESİSLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in çocukların fiziksel, zihinsel ve bilişsel gelişimlerine katkı sağlamak için hayata geçirdiği Çocuk Eğlence Merkezi’nde..

Çocuk eğlence merkezinde oyun gruplarının kurulumu yapılıyor
banner

BAŞKAN DİNÇER; ‘’ŞEHRİMİZDE HER YAŞ GRUBUNA ÖZGÜ TESİSLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in çocukların fiziksel, zihinsel ve bilişsel gelişimlerine katkı sağlamak için hayata geçirdiği Çocuk Eğlence Merkezi’nde oyun gruplarının kurulumu gerçekleştiriliyor.

İstiklal Mahallesinde Pazar alanı yanında yapımı tamamlanan Çocuk Eğlence Merkezinin kaba inşaatı geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Çocukların hizmete alınmasını merakla beklediği yeni tesisin içerisine oyun gruplarının kurulumu ve etkinlik alanlarının yapı için çalışmalara devam ediliyor. Her yaş grubundan vatandaşa yönelik projeler üreterek hayata geçiren Başkan Dinçer, Çocuk Eğlence Merkezi ile ilgili yaptığı açıklamada eser ve hizmet siyaseti üretmeye devam edeceklerini söyledi.

Başkan Dinçer, yeni tesis ile ilgili yaptığı açıklamada, “Çocuklarımızın heyecanla beklediği Pazar Pazarı yanında inşaatı tamamlanan Çocuk Eğlence Merkezimizin içerisinde yeni nesil oyun gruplarımızın ve etkinlik alanlarımızın kurulumunu yapıyoruz. Çocuk eğlence Merkezimiz hizmete alındığında çocukların gelişimine büyük katkı sağlayacaktır. 2 bin metrekare alana sahip olup tesis içerisinde oyun alanları, bahçesinde ki oyun grupları, satranç tahtaları, kum havuzları; mescit, kafeterya ve idari binası bulunuyor. Göreve geldiğimiz günden bugüne eser ve hizmet belediyeciliği yapmak için her yaş grubundanvatandaşımıza hitap edecek sosyal tesisler oluşturduk. Söz verdiğimiz tüm projelerimizi tek tek yerinegetirerek yeni hedefler ortaya koyduk. Şehrimize kalıcı eserleri biz yaptık yine biz yapacağız” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası