Gündem

‘Çocuklar için her şeyi ayrıntısıyla düşünüyoruz’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, inşaat çalışmaları süren Fatih Çocuk Aktivite Merkezinde incelemelerde bulundu. Dinçer, çocukların merakla beklediği aktivite merkezinin farklı etkinlerin yapılacağı kapsamlı bir tesis olacağını bildirildi. Çalışmalar hakkında..

‘Çocuklar için her şeyi  ayrıntısıyla düşünüyoruz’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, inşaat çalışmaları süren Fatih Çocuk Aktivite Merkezinde incelemelerde bulundu. Dinçer, çocukların merakla beklediği aktivite merkezinin farklı etkinlerin yapılacağı kapsamlı bir tesis olacağını bildirildi.

Çalışmalar hakkında yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan Başkan Dinçer, çocukların yeni aktivite merkezinde gönüllerince eğlenebileceğini söyledi.Yaklaşık 2 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Aksaray Belediyesi Fatih Çocuk Aktivite Merkezinin çok fonksiyonlu bir merkez olacağını müjdeleyen Dinçer, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için çok güzel aktivitelerin yapılacağı yeni bir merkez inşa ediyoruz” dedi.

Fatih Çocuk Aktivite Merkezinde içerisinde serbest oyun alanları, kum havuzları, oyun atölyeleri gibi çocukların sosyalleşmeleri ve el becerisi kazanmasına olanak sağlayacak etkinlik alanlarının olacağını hatırlatan Başkan Dinçer, “Çocuklarımızın sosyal yaşamını daha eğlenceli hale getirecek, gelişimlerine katkı sağlayacak Çocuk Aktivite Merkezimizde her yaş grubu çocuğumuza hitap eden etkinlikler yapılacak. Merkezimizde, teknolojiden bilime kadar pek çok alanda oyun bölümleri yer alacak. Ayrıca akıl ve zekâ oyunlarıyla çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimleri destelenecek.Çocuk Aktive Merkezimizde çalışmaları yakından takip ediyoruz. En kısa sürede bu merkezi tamamlayarak hizmete açmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası