banner
Gündem

Çocuklar için Kur-an’ı Kerim eğitimleri verilecek

BAŞKAN DİNÇER, ‘ÇOCUKLARIMIZIN MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI OLARAK YETİŞMELERİ İÇİN ÇABA SARFEDİYORUZ’ Aksaray’da  birbirinden farklı kurslar, etkinlikler ve eğitimler düzenleyen Aksaray Belediyesi eğitim ve kültürel faaliyetlerine devam ediyor. Aksaray..

Çocuklar için Kur-an’ı Kerim eğitimleri verilecek
banner

BAŞKAN DİNÇER, ‘ÇOCUKLARIMIZIN MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE BAĞLI OLARAK YETİŞMELERİ İÇİN ÇABA SARFEDİYORUZ’

Aksaray’da  birbirinden farklı kurslar, etkinlikler ve eğitimler düzenleyen Aksaray Belediyesi eğitim ve kültürel faaliyetlerine devam ediyor. Aksaray Belediyesine ait AKMEK ve Kadın Aktivite Merkezlerinde kadınlar mesleki eğitim alırken çocuklara da çeşitli etkinliklerle birlikte değerler eğitimi ve Kur-an eğitimleri verilecek.

Bu bağlamda Necmiye Hatun Kadın Aktivite Merkezinde 4-6 yaş grubu çocuklara sabah ve öğle 2 grup haftanın 5 günü, 7 yaş üstü çocuklara ise haftanın 5 günü Kur’an-ı kerim dersleri verilirken AKMEK, Selime Hatun, küçük Bölcek- Nakkaş- Hasas –Kadın Aktivite Merkezlerinde ise 7 yaş üstü çocuklara Kur-an’ı Kerim eğitimleri verilecek.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer düzenlenen kurslara ilişkin yaptığı açıklamada “Kadın Aktivite Merkezlerimizde eğitimlerden faydalanan kursiyerlerimiz kendileri meslek öğrenirken çocukları da milli ve manevi değerlere bağlı olarak yetişmeleri için kurslar düzenliyoruz. İnandığı mukaddeslerini geleceğe taşıyacak bir nesil yetiştirmek için azami gayret gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

Aksaray Belediyesi bünyesinde 4 ayrı merkezde hizmet veren Kadınlara yönelik geniş içerikli kültürel ve sosyal aktivitelerin yapıldığı merkezlerde kadınların meslek edinmelerine, kişisel gelişimlerine destek olmak, sosyal yaşamlarına katkı sağlamak amacıyla her yıl binlerce kadın istifade ediyor. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası