banner
Siyaset

‘Çözüm odaklı adımlar atmayı sürdüreceğiz’

Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Evren Dinçer, belediye meclis üyeleriyle birlikte seçim çalışmalarını Yeni Sanayi Sitesi’nde (ASTİM) sürdürdü. Sanayi sitesi esnaflarını tek tek gezen Başkan Dinçer,..

‘Çözüm odaklı adımlar atmayı sürdüreceğiz’
banner

Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Evren Dinçer, belediye meclis üyeleriyle birlikte seçim çalışmalarını Yeni Sanayi Sitesi’nde (ASTİM) sürdürdü. Sanayi sitesi esnaflarını tek tek gezen Başkan Dinçer, esnaflara hayırlı işler dileyip samimi sohbetlerde bulundu.

Seçim çalışmalarında Aksaray’ı Cadde cadde, sokak sokak gezdiklerini söyleyen Dinçer, karşılaştığı vatandaş ve ziyaret ettiği her esnafın görüşlerini alarak onları dikkatle dinlediğini, kendisinden talep edilen önerileri not aldığını belirtti.

Sanayi sitesinin şehir ekonomisine doğrudan etki ettiğini söyleyen Dinçer, ziyaret ettiği esnaflarla diyalogunda; “Şehrimizin ekonomik kalkınmasında ve büyümesinde önemli bir rol oynayan unsurlardan biri de sanayi sitemizdir. Bu bağlamda, siz esnaflarımızın katkılarına ve emeklerine saygı duyuyoruz. Ziyaret ettiğimiz esnaflarımız, artık yeni işyerlerinde ferah ve huzur ortamında çalışarak üretim yapıyor, şehir istihdamına katkı sağlıyorlar. Yeni dönemimizde altyapı ve üstyapıdan trafik düzenlemelerine kadar her konuda sizlerle birlikte çalışarak çözüm odaklı adımlar atmayı sürdüreceğiz” dedi.

Ziyaret ettiği esnafların çay ikramını geri çevirmeyen Dinçer, çay eşliğinde samimi sohbeti herkesin yüzünü güldürdü. İşyerinden ayrılmadan önce esnaflara hayırlı işler ve bol kazançlar dileyen Dinçer’e esnaflar ‘Rabia’ işaretiyle destek verdi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası