Gündem

Daha temiz bir dünya için yürüdüler

Türkiye Çevre Haftası münasebetiyle düzenlenen kutlama etkinlikleri kapsamında Aksaray’da çevre yürüyüşü gerçekleştirildi. 2023 Çevre Haftası ‘Temiz Deniz, Temiz Dünya’ teması ile Aksaray’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Çevre temizliği, fidan dikimi, atık..

Daha temiz bir  dünya için yürüdüler
banner

Türkiye Çevre Haftası münasebetiyle düzenlenen kutlama etkinlikleri kapsamında Aksaray’da çevre yürüyüşü gerçekleştirildi.

2023 Çevre Haftası ‘Temiz Deniz, Temiz Dünya’ teması ile Aksaray’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Çevre temizliği, fidan dikimi, atık toplama ve atık bertaraf tesislerine teknik gezilerin düzenlediği çevre haftası kutlamaları kapsamında çevre yürüyüşü gerçekleştirildi.

Vali Yardımcıları Şeyma Polat Balak, Mehmet Emre Canpolat, birim amirleri ile çevre temizliğinin önemine vurgu yapılan pankart taşıyan öğrenciler Valilik önünden başlayan çevre yürüyüşünü Kılıçarslan parkında tamamladı.

Vali Yardımcısı Şeyma Polat Balak yaptığı açıklamada çevre duyarlığının önemine dikkat çekerek temiz bir gelecek için temiz çevrenin her bir bireyin sorumluluğunda olduğunu bildirdi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Ali Özcan’da hafta boyunca ‘Temiz Deniz, Temiz Dünya’ temalı çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiklerini kutlamaların son gününde öğrenciler ve birim amirleri ile çevre yürüyüşü yaptıklarını kaydetti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası