Asayiş

Daraltılmış şok uygulamalarda 14 kişi tutuklandı

Aksaray Emniyet Müdürlüğü tarafından suçların önüne geçilmesi için 10-17 Ocak tarihleri arasında park ve bahçelerde daraltılmış şok uygulamalar yapıldı. Yapılan asayiş uygulamalarında 3 bin 519 kişinin GBT sorgusu yapıldı. 33..

Daraltılmış şok uygulamalarda 14 kişi tutuklandı
banner

Aksaray Emniyet Müdürlüğü tarafından suçların önüne geçilmesi için 10-17 Ocak tarihleri arasında park ve bahçelerde daraltılmış şok uygulamalar yapıldı. Yapılan asayiş uygulamalarında 3 bin 519 kişinin GBT sorgusu yapıldı. 33 aranan şahıs yakalanırken, 14’ü tutuklandı.

Uygulamalarda 7 adet tabanca, çalıntı otomobil ile motosiklet ve çeşitli uyuşturucu maddeleri ele geçirildi. Ayrıca uyuşturucu, uyarıcı madde ticareti yapma ve sağlama suçundan ’10 yıl 5 ay’ kesinleşmiş hapis cezası bulunan S.A. (40), ‘kasten öldürme’ suçundan 5 yıl 5 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.R.I. (23), uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak suçundan 5 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan H.Ü. (33) ve dolandırıcılık suçundan 5 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan Ö.E.Ç. (44) isimli şahıslar ve diğer 10 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Aksaray halkının huzur ve güvenliği için denetimlerin aralıksız süreceği öğrenildi. Haber: Erkan ALTUNTAŞ

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL