banner
Spor

Dede ve torunların müsabakası renkli görüntüler oluşturdu

Ortaköy Kaymakamlığı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde Kadir Üçyıldız Huzurevi sakinleri ve Yunus Emre Ortaokulu öğrencileri arasında dostluk maçı yapıldı. 2023 yılında..

Dede ve torunların müsabakası renkli görüntüler oluşturdu
banner

Ortaköy Kaymakamlığı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde Kadir Üçyıldız Huzurevi sakinleri ve Yunus Emre Ortaokulu öğrencileri arasında dostluk maçı yapıldı.

2023 yılında Türkiye İlköğretim düzeyi Bocce turnuvasında derece yapmış olan Ortaköy Sarıkaraman Yunus Emre Ortaokulu öğrencileri ile 2023 yılı ‘Türkiye Yetişkin Gençler Bocce Turnuvası’ Türkiye Şampiyonu Kadir Üçyıldız Huzurevi yetişkin gençleri arasında Bocce dostluk müsabakası düzenlendi.

GEÇMİŞTEN GELECEĞE SEVGİYLE KURULAN KÖPRÜLER KAZANDI

Huzurevinde düzenlenen Bocce müsabakasına Ortaköy Kaymakamı Ahmet Karatepe, Aksaray İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Murat Günaydın, İl protokolü, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve birim amirleri katılım sağladı. Dedeler ve torunları arasında eğlenceli bir şekilde yapılan müsabakada birlik ve beraberlik geçmişten geleceğe sevgiyle kurulan köprüler kazandı. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası