banner
Gündem

Dekan Aysu Altaş’a tebrik ziyareti

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, kısa süre önce Turizm Fakültesi Dekanlığına atanan Prof. Dr. Aysu Altaş’a tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyarette, akademik çalışmaların yanı sıra şehrin kültürü, sanatı,..

Dekan Aysu Altaş’a tebrik ziyareti
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, kısa süre önce Turizm Fakültesi Dekanlığına atanan Prof. Dr. Aysu Altaş’a tebrik ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, akademik çalışmaların yanı sıra şehrin kültürü, sanatı, turistik potansiyeli ve tarihi değerleri üzerine istişarelerde bulunuldu. Turizm Fakültesinin üniversite ve şehir etkinlikleri bağlamında önemli bir noktada olduğunu kaydeden Rektör Arıbaş, “Turizm Fakültemiz sadece kampüs içi faaliyetlerde değil, şehrimizi ilgilendiren kampüs dışı faaliyetlerde de aktif rol oynuyor. Sayın Dekanımızla birlikte hem akademik alanda hem de şehirle iş birliği alanında yeni bir ivme yakalayacağımıza inanıyor ve kendisine yeni görevinde üstün başarılar diliyoruz” dedi.

Dekan Prof. Dr. Aysu Altaş da Rektör Arıbaş’a ziyareti münasebetiyle teşekkür etti ve imkânları en verimli şekilde kullanarak kurum ve şehir potansiyeline katkı sunmaya gayret göstereceklerini vurguladı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası