banner
Siyaset

Demir ‘Bu seçim oyumuzu değişimden yana kullanacağız’

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, CHP Parti Meclisi Üyesi ve Yurtiçi Örgütlenme sorumlusu Ali Abbas Ertürk, eski ve yeni parti yönetimleri ile birlikte vatandaşları ziyaret ediyor. Belediye Başkan..

Demir ‘Bu seçim oyumuzu değişimden yana kullanacağız’
banner

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, CHP Parti Meclisi Üyesi ve Yurtiçi Örgütlenme sorumlusu Ali Abbas Ertürk, eski ve yeni parti yönetimleri ile birlikte vatandaşları ziyaret ediyor.

Belediye Başkan Adayı Yıldırım Demir, toplumun farklı kesimleri ile bir araya gelmeye çalıştıklarını ifade etti.

Pelinsu Yıldırım Demir ve parti teşkilatı eski yağ pazarı esnafını ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.  Demir esnafın beklentilerini dinlediklerini belirterek “31 Mart akşamından sonra yetkiyi alarak sizler için elimizden geleni yapacağız. Aksaray’ımızın birkaç mahallesi hariç gerçekten hizmet alan mahalle yok. Hele bazı bölgelerimiz, bazı esnaflarımız toptan kaderine terk edilmiş. Bizler kaderine terk edilmiş bu bölgeler için özellikle projeler üretiyoruz. Seçimden sonra el birliği ile sizlere daha yaşanılır, daha güzel işler yapacağınız bir Aksaray vaat ediyorum. Yeter ki sizler desteğinizi bizden esirgemeyin” diyerek esnafa 31 Mart seçimlerini kazanmaları halinde daha katılımcı ve ihmal edilmiş kesimlere hizmette ağırlık verecek bir yönetim sözü verdi.

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir’e seçim çalışmaları esnasında eşlik eden Ertürk ise “Bu il CHP’ye seneler önce bir şans verdi. Memiş Akın’ın başkanlığı döneminde yapılan hizmetler halen konuşuluyor. Şimdide, senelerce konuşulacak hizmetler için bir şans daha istiyoruz. Yıllardır Aksaray için yapılmayanların yapılması için yetki istiyoruz. Her anlamda kefil olduğum, liyakatli, genç bir kardeşimiz Pelinsu Yıldırım Demir. Genç yaşına rağmen partinin her kademesinde görev almış bir siyasetçi. Hem siyasi tecrübesi, hem şehrin geleceği için güzel işler yapacak mesleki bilgisi var. Kendi gibi genç, dinamik, liyakatli bir de kadrosu var. Sizlerden bu seçim değişimden yana, Pelinsu Yıldırım Demir’den yana oy istiyoruz” diyerek Belediye Başkan Adaylarına destek istedi. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası