banner
Siyaset

Demir; ‘Vatandaşlarımız projelerin lafta olup olmadığını çok iyi anlıyor’

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir 31 Mart seçimleri kapsamında hazırladığı projelerin detaylarını paylaştı. Demir, projelerini açıklarken yapılabilecek vaatler olgusuna dikkat ettiklerini kaydederek; “Projeler havalarda uçuşuyor. Vatandaşlarımız artık açıklanan..

Demir; ‘Vatandaşlarımız projelerin lafta olup olmadığını çok iyi anlıyor’
banner

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir 31 Mart seçimleri kapsamında hazırladığı projelerin detaylarını paylaştı. Demir, projelerini açıklarken yapılabilecek vaatler olgusuna dikkat ettiklerini kaydederek; “Projeler havalarda uçuşuyor. Vatandaşlarımız artık açıklanan projelerin laftan ibaret mi yoksa yapılabilecek projemi olup olmadığını çok güzel anlıyor. Boş vaatlerle vatandaşlarımızı oyalamanın hiç lüzumu yok, bizim niyetimiz az laf çok iş, idolümüz, referansımız Mansur Başkan, Ekrem Başkan” dedi.

Proje üretme konusunda Ankara ve İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlarını örnek aldıklarını, uygulamaya geçmiş, yapılabilirliği kanıtlanmış olan projelerle geldiklerini söyleyen, Demir “İsterseniz bin tane proje açıklayın ne fayda… 20 senedir verilen vaatlerin kaç tanesi tutuldu? Yıl 2024 ve sen halen musluklardan su içemiyorsan söylenecek söz kalmamış demektir” dedi.

‘HİZMET İÇİN HAZIRIZ’

Demir, sözlerinin devamında şunları söyledi; “Projelerimizin bir kısmını gittiğimiz yerlerde hemşehrilerimiz ile paylaştık. Paylaşmaya da devam ediyoruz. Belediyecilikte projenin iyisi yetkiyi aldığında kapılarını tüm vatandaşlara, sektör temsilcilerine, meslek gruplarına açtığında, onlarla istişare yaparak oluşandır. Bir masanın etrafında toplanıp şehrin ihtiyaçları, öncelikli gruplarının beklentilerini ortaya koyup çözümü problemi yaşayan kişilerle üretmek gerek, inandırıcı projeleri hayata geçirmek için en mantıklı olan budur. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak, bu şehrin eksiklerini ihtiyaçlarını senelerdir çıkıp yüksek sesle söyledik. Birçok yanlışın üzerine giderek, birçok rantı ortaya dökerek, Aksaraylı vatandaşlarımızın mağduriyetlerini ortaya koyduk. Biz yetki bizde değilken bile bu şehir için çok şey yaptık. Şehrimizin parasına puluna sahip çıktık. Kısacası yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Vatandaşlarımız biliyor ki, geldiğimiz son noktada yetki verilecek parti Cumhuriyet Halk Partisidir. Aksaraylı hemşehrilerim, 31 Mart günü sandıkta değişimden yana olanoylarını Cumhuriyet Halk Partisinden yana kullanacaklardır. Çünkü biz Aksaraylı hemşehrilerimize insan odaklı belediyeciliği, halkçı belediyeciliği, şehrimizi birlikte yönetmeyi vaat ediyoruz” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası