banner
Gündem

Demiryürek; ‘Ortak paydamız Ortaköy’

AK Parti’nin Ortaköy Belediye Başkan Adayı İzzet Demiryürek, yerel seçim çalışmaları kapsamında İlçe Kaymakamı ile Esnaf Odalarını ziyaret etti. Demiryürek, beraberinde AK Parti Ortaköy İlçe Başkanı Zeki Baba, Kadın Kolları..

Demiryürek; ‘Ortak paydamız Ortaköy’
banner

AK Parti’nin Ortaköy Belediye Başkan Adayı İzzet Demiryürek, yerel seçim çalışmaları kapsamında İlçe Kaymakamı ile Esnaf Odalarını ziyaret etti. Demiryürek, beraberinde AK Parti Ortaköy İlçe Başkanı Zeki Baba, Kadın Kolları Başkanı Derya Duman, Gençlik Kolları Başkanı Aşır Çetin ve İl Genel Meclis Üyesi Akif Ekici ile birlikte Ortaköy Kaymakamı Ahmet Karatepe’yi ziyaret etti.

Daha sonra Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Solak, Ziraat Odası Başkanı Mustafa Küçüker, Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Fevzi Altınpınar, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sadettin Özpınar,Marangozlar ve Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Yılmaz Eğritaş’ı ziyaret eden Demiryürek; Ortaköy’e yönelik istişarelerde bulundu.

Ortaköy’e en güzel hizmetleri kazandırmak için çalışacaklarını söyleyen Demiryürek; “Ortaköy hepimizin ortak paydasıdır. Gönül belediyeciliği kapsamında tüm halkımızı kucaklayan bir yönetim anlayışıyla AK Parti belediyeciliğini Ortaköy’ümüzde hissettireceğiz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası