Asayiş

Denetimlerde aranması olan şahıslar yakalandı

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ocak ayında sorumluluk bölgesinde aranması olan 454 şahsı yakaladı.Bu kapsamda yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçla olan bağlantılarını ortaya çıkarmak..

Denetimlerde aranması olan şahıslar yakalandı
banner

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ocak ayında sorumluluk bölgesinde aranması olan 454 şahsı yakaladı.Bu kapsamda yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçla olan bağlantılarını ortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adli mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda operasyonlar yürütülüyor.

Jandarma Asayiş Komando Bölük Komutanlığının desteğiyle Aksaray-Konya, Ankara, ve Nevşehir karayollarında bulunan yol kontrol noktalarında aranması olan 454 şahıs yakalandı. Şüpheli şahıslar ifadeleri alınmak üzere adliyeye sevk edildi.

Ekipler tarafından yapılan açıklamada “Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması, ilimizde asayiş ortamının sağlanması amacı ile titiz ve gayretli çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız olarak devam edilecektir” denildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL