banner
Gündem

Deprem bölgelerine yardım malzemeleri sevkiyatı sürüyor

SOBA, TIBBİ MALZEME, YATAK, UN, ODUN VE KEFEN BEZLERİNDEN OLUŞAN TIRLAR HATAY’A GÖNDERİLDİ ‘Asrın Felaketi’ olarak adlandırılan depremin ardından deprem bölgesi illere yardımlar sürüyor. Aksaray ilk günden itibaren vatandaşların yoğun..

Deprem bölgelerine yardım malzemeleri sevkiyatı sürüyor
banner

SOBA, TIBBİ MALZEME, YATAK, UN, ODUN VE KEFEN BEZLERİNDEN OLUŞAN TIRLAR HATAY’A GÖNDERİLDİ

‘Asrın Felaketi’ olarak adlandırılan depremin ardından deprem bölgesi illere yardımlar sürüyor. Aksaray ilk günden itibaren vatandaşların yoğun desteği ile bölgeye yüzlerce tırdan oluşan yardım malzemesi gönderdi. Aksaray Valiliği koordinesinde başlatılan yardım kampanyasının yanı sıra Aksaray belediyesi, İlçe Kaymakamlıkları ve belediyeler ile STK’lar da yardım malzemelerinden oluşan tırları bölge illere gönderdi. Deprem bölgelerinden, acil ihtiyaç malzemelerinin duyuruları yapılırken vatandaşların getirdiği malzemeler tasnif edilip tırlara yüklenerek gönderiliyor. Atatürk Lisesi deposundan içerisinde soba, yatak, tıbbı malzeme, un, odun ve kefen bezleri bulunan tırlar yüklenerek acil ihtiyaç olarak bildirim yapan Hatay ili deprem koordinasyon merkezine gönderildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası