Gündem

Deprem bölgesinde yaralar hızla sarılıyor

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım ve Hastane Başhekimini ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Dinçer, depremin olduğu ilk günden itibaren bölgede yaraların sarılması için..

Deprem bölgesinde  yaralar hızla sarılıyor
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım ve Hastane Başhekimini ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Dinçer, depremin olduğu ilk günden itibaren bölgede yaraların sarılması için birçok çalışma gerçekleştirdiklerini söyledi.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi kampüsüne çadır kent kurulumunu gerçekleştirmişti. Kampüs içerisine yerleştirilen aileleri ziyaret eden Başkan Dinçer, üniversite rektörü ile çalışmaların koordinasyonun sağlanması için fikir alışverişinde bulundu.

Aksaray Belediyesi tarafından kurulan çadır kentte geçici barınma ihtiyacını karşılanan aileleri de ziyaret eden Başkan Dinçer, depremden etkilenen çocukları da ziyaret ederek oyun setleri ve eğitim setleri hediye etti. (Haber Bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası