Gündem

Deprem bölgesindeki öğretmenlere eğitim

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, Aksaray Hizmet İçi Eğitim Enstitüsünde düzenlenen ‘Deprem bölgesinde göreve yeni başlayan öğretmenlerin mesleğe başlama eğitimi’ programına katıldı. Düzenlenen eğitim faaliyetinde, göreve yeni başlayan öğretmenlerin..

Deprem bölgesindeki öğretmenlere eğitim
banner

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, Aksaray Hizmet İçi Eğitim Enstitüsünde düzenlenen ‘Deprem bölgesinde göreve yeni başlayan öğretmenlerin mesleğe başlama eğitimi’ programına katıldı.

Düzenlenen eğitim faaliyetinde, göreve yeni başlayan öğretmenlerin deprem bölgesinde görev yaparken karşılaşabilecekleri olumsuz durumlar ile ilgili gerekli bilgi ve becerilere anlatıldı.

Deprem riski taşıyan bölgelerde görev yapacak olan öğretmenler için kritik bir öneme sahip olan bu eğitim programı, deprem anında öğrencileri ve kendilerini nasıl koruyacaklarını bilgiler verildi. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan, eğitim faaliyeti için farklı illerden gelen öğretmenlerle sohbet edip, göreve yeni başlayan öğretmenlere de başarılar diledi. Haber: Ali FURAT

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası