banner
Gündem

DEVA Partisi genel başkan yardımcısı Aksaray’a geldi

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplumla İlişkiler Başkanı Hasan Karal, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Aksaray’a geldi. DEVA Partisi Aksaray İl Başkanı Necati Coşkuner, İl..

DEVA Partisi genel başkan yardımcısı Aksaray’a geldi
banner

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplumla İlişkiler Başkanı Hasan Karal, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Aksaray’a geldi.

DEVA Partisi Aksaray İl Başkanı Necati Coşkuner, İl ve merkez ilçe yöneticileri ile birlikte Aksaray’da ki Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarette bulunan Karal, Aksaray’ın sorunlarını yerinde inceledi.

Coşkuner ve partililer tarafından karşılanan Karal, ilk olarak Somuncu Baba Türbesini ardından Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasını, Aksaray Madeni Sanatkârlar Odasını, Aksaray Ticaret Borsasını, Ortaköy Yardımlaşma, Dayanışma Derneğini, Aksaray Esnaf ve Sanatkârlar Odasını ve Kadın Girişimciler Derneğini ziyaret etti.

DEVA Partisi heyeti, parti kurmaylarının hazırlamış olduğu eylem planlarını sivil toplum kuruluşu başkanları ve yönetimiyle paylaşarak fikir alışverişinde bulundu. Ortaköylüler Derneğini ziyaret eden Karal’a Dernek Başkanı Faik Kocapınar plaket takdim etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası