Gündem

‘Devlet olarak sizin  için ne yapsak azdır’

Şehİt ve gazİler onuruna yemek programi dÜzenlendİ aksaray valiliği ev sahipliğinde şehit yakınları ve gaziler onuruna yemek programı düzenlendi.  Şehitlerin emaneti ailelerine hitap eden vali aydoğdu: “allah hepinizden razı olsun…

‘Devlet olarak sizin   için ne yapsak azdır’
banner

Şehİt ve gazİler onuruna yemek programi dÜzenlendİ

aksaray valiliği ev sahipliğinde şehit yakınları ve gaziler onuruna yemek programı düzenlendi.  Şehitlerin emaneti ailelerine hitap eden vali aydoğdu: “allah hepinizden razı olsun. biz devlet olarak sizin için ne yapsak azdır. Şehitlik ve gazilik kavramı bizim kültürümüzde, medeniyetimizde ve dinimizde yeri olan ve tarif edemeyeceğimiz manevi anlamı olan kavramlardır. cennet gibi bir vatanımız var. birbirimizi ötekileştirmeden birbirimizi severek, sayarak yaşamaya devam ediyoruz. sizin en küçük sıkıntınızın, derdinizin başımız üzerinde yeri var. biz bunları çözmekle mükellefiz. cenabı allah kalbinize, gönlünüze dert vermesin” dedi.

aile, sosyal hizmetler İl müdürlüğü koordinasyonunda, uluırmak mesleki ve teknik anadolu lisesi uygulama oteli”nde gerçekleştirilen programa vali hamza aydoğdu ve eşi emine aydoğdu, vali yardımcıları mehmet tanışır, mustafa duruk, emniyet müdürü murat kolcu, İl jandarma komutan vekili albay hikmet kaya ve birim amirleri katıldı. (haber bülteni)

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL