Gündem

Dijital Pazarlamanın önemine vurgu yapıldı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Mühendislik Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölümü, işletme faaliyetleri açısından büyük önem arz eden dijitalleşme ile alakalı bir seminer düzenledi. “Dijital Pazarlamanın Gücünü Keşfet” isimli seminer iki bölüm halinde..

Dijital Pazarlamanın önemine vurgu yapıldı
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Mühendislik Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölümü, işletme faaliyetleri açısından büyük önem arz eden dijitalleşme ile alakalı bir seminer düzenledi. “Dijital Pazarlamanın Gücünü Keşfet” isimli seminer iki bölüm halinde gerçekleştirildi.

Etkinliğin ilk bölümünde Yazılım Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Emre Avuçlu, dijital pazarlamada kullanılan sistem dizaynları ve algoritmalar hakkında bilgiler verdi. Dijital pazarlama alanında başarılı olmanın temel unsurlarından birinin doğru sistem dizaynı ve etkili algoritmaların kullanımı olduğunu vurgulayan Avuçlu, dijital pazarlama algoritmalarının nasıl çalıştığına dair detaylı bir çerçeve çizdi ve bu algoritmaların kullanımının pazarlama kampanyalarının başarısını nasıl etkilediğini açıkladı. İkinci bölümde ise Uzman Adnan Koçak, dijital pazarlamanın iş dünyasındaki önemini pratik örnekler ve gerçek hayattan alıntılarla izah etti. Etkinliği öğrenciler ilgiyle takip etti. (Haber Bülteni)

Dijital pazarlama, işletmelerin çevrim içi platformlarda daha geniş kitlelere erişmelerine katkı sunuyor. Yazılım Mühendisleri de bu platformların geliştirilmesi, güncellenmesi ve bakımı gibi teknik çalışmaların yanı sıra veri analizi, yapay zekâ ve otomasyon sistemleri alanlarında görev yapıyor. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası