banner
Gündem

Dinçer; AK Belediyecilik hizmet belediyeciliğidir

‘YENİDEN İLK GÜNKÜ AŞKLA, İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞACAĞIZ’ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden Aksaray Belediye Başkanı adayı olarak gösterilen Dr. Evren Dinçer, Ankara dönüşünde Aksaray’da vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı…

Dinçer; AK Belediyecilik hizmet belediyeciliğidir
banner

‘YENİDEN İLK GÜNKÜ AŞKLA, İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞACAĞIZ’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden Aksaray Belediye Başkanı adayı olarak gösterilen Dr. Evren Dinçer, Ankara dönüşünde Aksaray’da vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. AK Parti il başkanlığı önünde toplanan Aksaraylılara hitap eden hayatının en önemli dönem noktalarından birini yaşadığını söyleyerek “5 yıllık birikimimizle şehrimize yeniden çok önemli hizmetlerde bulunacağız” dedi.

‘AKSARAY’IMIZ İÇİN DURMADAN YORULMADAN ÇALIŞACAĞIZ’

Dinçer; “Aksaray’da yeniden başlıyoruz. Heyecanlıyız, onurluyuz, gururluyuz. İlk günkü aşk ve heyecanla yine karşınızda olmanın sevinci ve mutluluğu içerisindeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın selamlarını getirdik. İnşallah sizlerin duası ve desteğiyle, teşkilatımızın desteğiyle Aksaray’ımızın yine 5 yıllık yönetimine talip olduk. Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi ülkemizde gerçek belediyecilik AK Parti ile yapılır. Bizde Allah’ın izniyle edindiğimiz birikimle şehrimizin ihtiyaçlarına yönelik projeleri daha üst noktalara getirmek için elimizden gelen tüm gayret ve çabayı sarf edeceğiz. Önümüzde 2,5 aylık bir seçim süreci var. Siz değerli hemşerilerimin desteğiyle partimizin oy oranını yükseltip şehrimizi daha yaşanır, daha güzel bir şehir haline getirecek, evliyalar şehri dendiğinde parmakla gösterilen bir şehir olması için Aksaray’ımızda durmadan yorulmadan çalışacağız. Bu konuda çok kararlıyız.Belediyecilik dendiği zaman akla AK Parti gelir. AK Parti belediyeciliği ise hizmet belediyeciliğidir. İnşallah 1 Nisan sabahı kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yeni dönemde hizmet belediyeciliğimiz devam edecek. Bugün Ankara’da çok güzel toplantıyı geride bıraktık. Cumhurbaşkanımız Aksaray ile ilgili kanaatini dile getirdi. Bu seçim sürecinde de Aksaray’a geleceğini ifade etti. Bizde kendisini en iyi şekilde karşılayacağımızı belirttik. Tabi biz bu süreçte de hizmet yolculuğumuzu ve seçim çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Cumhurbaşkanımızın tespitleriyle bu göreve yeniden talip olduk ve yeni dönemde Allah bize, rızasına muvaffak işler yapmayı nasip etsin. Bizleri bugün yalnız bırakmayan siz değerli hemşerilerime de teşekkür ediyorum” dedi.

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN DUALAR EDİLDİ

Konuşmasının son bölümünde Pençe-Kilit harekâtında şehit düşen askerlere Allah’tan rahmet dileyen Dinçer, “Pençe-Kilit harekâtında ve yurt içinde terör mücadelesi veren güvenlik kuvvetlerimiz var. Polis ve askerlerimiz. Bizlerin bugünlere ulaşmamıza, ülkemizde huzur ve güvenin tesis edilmesine vesile oluyorlar. Şehitlerimize dua edelim, Fatiha okuyalım” diyerek pençe kilit operasyonunda şehit düşen hemşerimiz Piyade Üsteğmen Gökhan Delen başta olmak üzere diğer şehitlerimiz için Aksaraylılarla birlikte dua etti.

HAYIRLI OLSUN TEBRİKLERİNİ KABUL ETTİ

“Yeni dönem için hazırız ve kararlıyız” ifadeleriyle Dinçer’i tebrik eden AK Parti İl Başkan Hamza Aktürk, açıklamasına şehit hemşerimiz üsteğmen Gökhan Delen’i anarak başladı. İsrail zulmünü de kınayan Aktürk, Aksaray’da son 22 yıllık AK Parti iktidarında birçok hizmet kazanımları olduğunu söyledi. Önümüzdeki seçim sürecine de değinen Aktürk, “Evren Başkanımız, birinci başkanlık dönemde üstün ve başarılı hizmetler yaptı. İnşallah ikinci dönemde de bütün bu üstün ve başarılı çalışmalarına hızla devam edecek. Valimizle, milletvekillerimizle, belediye başkanlarımızla, il teşkilatımızın öncülüğünde bu şehre hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız. Aksaray 31 Mart akşamı tüm seçim bölgelerinde AK Parti bayrağını el ele vererek, bütün seçim çevrelerinde AK Parti bayrağını göndere çekecek. Aksaray yine 31 Mart akşamında tüm Türkiye’de olduğu gibi AK Zafer’e ulaşacaktır. Hiç kimseyi ayırt etmeden, kadın kollarımızla ev ev gezecek, gençlik kollarımızla kapı kapı dolaşacak, ana kadememiz, merkez ilçe teşkilatımızla birlikte gece gündüz çalışarak bu seçimi yine AK Zafer’le taçlandıracağız” dedi. (Haber Bülteni)  

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası