banner
Gündem

Dinçer; ‘Aksarayspor bizim göz bebeğimiz’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer döneminde önce 3. Ligin kapılarını aralayan ve bu sezon da 2. Ligde mücadele eden Motolux 68 Aksaray Belediyespor’un yakaladığı başarı ivmesi takdire şayan bir başarı..

Dinçer; ‘Aksarayspor bizim göz bebeğimiz’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer döneminde önce 3. Ligin kapılarını aralayan ve bu sezon da 2. Ligde mücadele eden Motolux 68 Aksaray Belediyespor’un yakaladığı başarı ivmesi takdire şayan bir başarı hikâyesi olarak futbol tarihteki yerini aldı. Dinçer’de, ilk hizmet döneminde çifte şampiyonluk yaşayan Belediye Başkanı olarak adını Aksarayspor tarihine altın harflerle yazdırdı.

‘Aksarayspor bizim göz bebeğimiz’ diyen Dinçer, takımı daha ileri taşımak için gayret göstereceklerini söyledi.

Dinçer; “Bir futbol şehri olan Aksaray’da yıllardır özlenen bir başarı beklentisi vardı. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren sürdürülebilir bir başarı yakalamak için arkadaşlarımızla birlikte istişareler yaptık. Sadece sportif başarı değil bunun yanında Alt yapı ve tesisleşmeye yaptığımız yatırımlarla takıma kurumsal bir kimlik kazandırarak kalıcı başarıların yollarını aradık. Geldiğimiz noktada tesisleşme ve altyapı yatırımlarımızla kendi ölçeğimizde ki birçok ilden daha iyi bir seviye yakaladık. Bundan sonraki süreçte de takımızı daha ileri noktalara taşımak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası