Gündem

Dinçer, Almanya’da gurbetçilerle buluşuyor

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Almanya’nın Württemberg bölgesinde Stuttgart’da 13-16 Ocak tarihleri arasında gurbetçilerle buluşacak. Gurbetçi buluşmalarının planlanması ve Aksaray’da yaşanan yeniliklerin gurbetçilere aktarılmasının önemli olduğunu belirten Başkan Dinçer,..

Dinçer, Almanya’da gurbetçilerle buluşuyor
banner

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Almanya’nın Württemberg bölgesinde Stuttgart’da 13-16 Ocak tarihleri arasında gurbetçilerle buluşacak.

Gurbetçi buluşmalarının planlanması ve Aksaray’da yaşanan yeniliklerin gurbetçilere aktarılmasının önemli olduğunu belirten Başkan Dinçer, “Bölgedeki tüm hemşehrilerimize Aksaray’da yapmış olduğumuz çalışmalardan bahsedeceğiz. Aksaray’da ki yenilikleri güzellikleri doğrudan aktarma fırsatı bulacağız.  Daha önce düzenlediğimiz yurt dışı ziyaretleriyle hemşerilerimizle bir araya gelip yaptığımız projeler hakkında bilgi verip bizden istek ve taleplerini dinleyip istişarelerde bulunmuştuk. Gurbetçi vatandaşlarımızın gözlemleri, düşünceleri bizim için son derece önemli. Bu sefer ki durağımız Almanya olacak. Bu arada bölgenin yerel yönetimler temsilcileri ile de toplantı yapma fırsatımız olacak. Tecrübe paylaşımında bulunacağız. Bölgede yaşayan hemşehrilerimizle hasbihal gerçekleştireceğiz. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimize saygı sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. İnşallah bundan sonra da gurbetçi ziyaretlerimiz devam edecek” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL