banner
Gündem

Dinçer, ‘Daha yapacak çok yolumuz var’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer tarafından yapımı tamamlanarak şehrin ulaşım ağına dahil edilen 50 Metrelik Yeni Bulvar Yolu Aksaray’ın en geniş yolu olma özelliği taşıyor. Şehrin planlı büyümesine katkı sağlayacak..

Dinçer, ‘Daha yapacak çok yolumuz var’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer tarafından yapımı tamamlanarak şehrin ulaşım ağına dahil edilen 50 Metrelik Yeni Bulvar Yolu Aksaray’ın en geniş yolu olma özelliği taşıyor.

Şehrin planlı büyümesine katkı sağlayacak olan 50 Metrelik Yeni Bulvar Yolunun ulaşıma alınması ile Hürriyet, İstiklal, Yavuz Sultan Selim, Mehmet Akif Ersoy, Selçuklu ve Hacılar Harmanı Mahallerinin arasındaki mesafeler kısalmış oldu. Ayrıca ASTİM, OSB, Toptancılar Sitesi ve Sağlık yolu gibi yoğun olarak kullanılan bölgeler içinde alternatif bir güzergâh oluştu. Bölgede yaşayan vatandaşlar Başkan Dinçer’e teşekkür ederek yeni dönemde de şehrin ihtiyaçlarına uygun projeler geliştireceğine inandıklarını belirttiler.

Aksaray’ın Orta Anadolu’nun en hızlı gelişen şehirleri arasında yer aldığını belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yaptığı açıklamada ASTİM ve OSB artık bölgeye hitap eden bir ticaret merkezi olduğunu bu sebeple yol ihtiyaçlarının da arttığını söyledi. 50 Metrelik Bulvar Yolunun da hizmete alınmasıyla bölgede oluşabilecek trafik yoğunluğunun önüne geçildiğini belirten Başkan Dinçer, yeni dönemde de yol ağlarının genişletilmesi yönünde çalışmaların yapılacağını duyurdu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası