banner
Gündem

Dinçer; ‘Esnafımızın her zaman yanında olduk’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Yeni Sanayi ve Ticaret Merkezi (ASTİM)’de faaliyet gösteren esnafları iş yerlerinde ziyaret etti.  Mermerciler Sitesi esnafları ile bir araya gelen Dinçer; “Esnafımızın her zaman yanında..

Dinçer; ‘Esnafımızın her zaman yanında olduk’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Yeni Sanayi ve Ticaret Merkezi (ASTİM)’de faaliyet gösteren esnafları iş yerlerinde ziyaret etti.  Mermerciler Sitesi esnafları ile bir araya gelen Dinçer; “Esnafımızın her zaman yanında olduk” dedi.

“Seçimden seçime değil sürekli halkımızın içindeyiz” diyerek sözlerini devam ettiren Dinçer, “Sanayi esnafımızı ziyaret etmekten, onların sohbetine ortak olmaktan çok keyif alıyorum. 5 yıllık görev süremiz boyunca esnaflarımızın sürekli yanlarında olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Bugün de sanayi esnafımızın hatırını sorarak, talep ve önerilerini dinledik. Sanayi esnafımıza gösterdikleri misafirperverlik ve güzel dilekleri için teşekkür ediyorum. Her zaman halkımızın içinde ve esnafımızın yanında olmaya, onların isteklerine hızlı çözümler üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası