Gündem

Dinçer, ‘Esnaflarımızın talebi bize yol gösterici olmuştur’

Her fırsatta halkın içinde yer aldıklarını ve toplumun her kesimini dinleyerek çözüm ürettiklerini söyleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, esnafları ziyaret ederek görüş ve önerilerini dinledi. Dinçer’in esnaf ziyaretine belediye..

Dinçer, ‘Esnaflarımızın talebi bize yol gösterici olmuştur’
banner

Her fırsatta halkın içinde yer aldıklarını ve toplumun her kesimini dinleyerek çözüm ürettiklerini söyleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, esnafları ziyaret ederek görüş ve önerilerini dinledi. Dinçer’in esnaf ziyaretine belediye meclis üyeleri de eşlik etti. Aksaray’da birçok projenin ilklerini gerçekleştirdiklerini aktaran Dinçer, Mahalle Meclis Buluşmalarının yanında sivil toplum kuruluşları ve esnafları ziyaret ederek görüşlerini alıyor. Ziyaret ettiği esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Belediye Başkanı Dinçer, esnafların görüş ve önerilerini dinlerken kendisine iletilen talepleri de not alıyor.

‘HERKES SANDIĞA GİTMELİ’

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde herkesin sandığa gitmesi gerektiğini vurgulayan Belediye Başkanı Dinçer, sandığa gidip oy kullanmanın vatandaşlık görevi olduğunu söyledi.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için esnaflardan destek isteyen Başkan Dinçer; “Aksaray’ımız 14 Mayıs’ta büyük bir teveccüh göstererek Cumhurbaşkanımıza yüzde 72 oranında destek verdi.  Önümüzdeki Pazar günü yapılacak ikinci tur seçimlerinde vatandaşlarımızın tercihini istikrardan yana kullanacağına ve daha güçlü destek vereceğine eminiz. 28 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde inşallah Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın zaferini hep birlikte kutlayacağız” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası