banner
Gündem

Dinçer ‘Kış mevsimi öncesinde gerekli tüm tedbirleri aldık’

Aksaray Belediyesi, kış mevsimi öncesinde çeşitli tedbirler alarak şehirlerdeki yaşamı olumsuz etkileyebilecek faktörleri ortadan kaldırıyor. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, kış şartlarıyla mücadele için Aksaray Belediyesi olarak gerekli tüm tedbirlerin..

Dinçer ‘Kış mevsimi öncesinde gerekli tüm tedbirleri aldık’
banner

Aksaray Belediyesi, kış mevsimi öncesinde çeşitli tedbirler alarak şehirlerdeki yaşamı olumsuz etkileyebilecek faktörleri ortadan kaldırıyor.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, kış şartlarıyla mücadele için Aksaray Belediyesi olarak gerekli tüm tedbirlerin alındığı belirtti. Dinçer, “Olumsuz hava şartlarında 400 personelimiz ile birlikte tuzlama araçlarımız, kepçe ve greyderler hazır bekleyecek” dedi.

Dinçer, bu yıl hava durum raporlarına göre Aksaray’da yağışının yoğun geçmesinin tahmin edildiğini ve bu tahminlere göre bir dizi tedbirlerin alındığını belirtti.Aksaray Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde ek binada kış öncesi hazırlık çalışmalarını koordinesi sağlayan Dinçer, belediye ait depolarda yeterli miktarda tuz ve solüsyonstokunun bulunduğu aktardı.

Kış mevsimi boyunca şehirhayatının olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için kar küreme,tuzlama araçları ve iş makinalarıbakımlarının yapıldığının altını çizen Dinçer, “Aldığımız önlemler vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği sağlamak için alınan tedbirlerdir. Ani ve yoğun yağışlara karşı personellerimizin görevlendirmeleri tamamlandı. Kar küreme, greyderlerimiz ve diğer iş makinalarımızın bakım ve onarımları tamamlandı. Ayrıca solisyon ve tuzlama araçlarımız, yağışın yoğunluğuna göre şehrimizin genelinde her an görev yapmaya hazır hale getirildi. Bu yıl 400 personelimiz kış mevsimi boyunca görev yapacak, personellerimizin yetersiz kalması halinde diğer birimlerimizden takviye yaparak hayatı olumsuz etkileyen tüm etkenleri ortadan kaldıracağız” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası