banner
Siyaset

Dinçer, mahalle ve ev ziyaretlerini sürdürüyor

DİNÇER, ‘HER MAHALLEMİZE HER SOKAĞIMIZA HİZMET İÇİN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ’ Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yaklaşan yerel seçimler öncesinde ev ziyaretlerine devam ediyor. Görev süreci boyunca toplumun her kesiminden..

Dinçer, mahalle ve ev ziyaretlerini sürdürüyor
banner

DİNÇER, ‘HER MAHALLEMİZE HER SOKAĞIMIZA HİZMET İÇİN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yaklaşan yerel seçimler öncesinde ev ziyaretlerine devam ediyor. Görev süreci boyunca toplumun her kesiminden vatandaşla biraraya gelmek için çeşitli programlar düzenlediklerini Dinçer, berberindeki İl Genel Meclis Üyesi Veysel Yıldız, Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ve meclis üyeleri ile birlikte Yeni Sanayi Mahallesinde ikamet eden Doğan Yerli’yi ziyaret etti.

Dinçer’i misafir eden Yeni Sanayi Mahallesi sakinleri, Aksaray Belediyesi’nin 5 yıllık çalışmalarını takdirle karşıladıklarını dile getirdi.

Dinçer, Yeni Sanayi Mahallesinde yaptıkları çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendirdi. Yeni dönemde yapılacak projeler hakkında da açıklamalar yapan Dinçer,“Yeni Sanayi Mahallesi, tüm mahallelerimizdeki gibi bizim için özgün bir değere sahip.Biz burada yaşayan vatandaşlarımızın temel belediyecilik eksikliklerini gidermek için yoğun bir altyapı ve üst yapı çalışması gerçekleştirdik. Yeni yollar açtık, mevcut yolların sıcak asfaltla kaplanmasını, altyapı eksikliklerinin giderilmesini sağladık. Bugünde biziağırlayan başta, Doğan Yerli ağabeyimiz olmak üzere tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Bizlerde yeni dönemde de tüm mahallelerimizle istişare içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Projelerimizi orada yaşayan vatandaşlarımızın istek ve taleplerine göre dizayn edeceğiz. Belediye hizmetlerimizde her mahalle için fırsat eşitliği sunacağız”dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası