banner
Gündem

Dinçer, Makas Kent Park’ta açılış öncesi incelemelerde bulundu

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, açılışa hazır hale gelen Makas Kent Park’ta incelemelerde bulundu. Dinçer, kent park ile Aksaray’a prestijli bir yaşam alanı daha kazandırdıklarını, aynı zamanda vatandaşın sağlıklı bir..

Dinçer, Makas Kent Park’ta açılış öncesi incelemelerde bulundu
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, açılışa hazır hale gelen Makas Kent Park’ta incelemelerde bulundu. Dinçer, kent park ile Aksaray’a prestijli bir yaşam alanı daha kazandırdıklarını, aynı zamanda vatandaşın sağlıklı bir ortamda aileleri ile birlikte verimli zaman geçirebilecekleri birçok sosyal donatı alanını şehre kazandırdıklarını söyledi.

Açılış öncesi incelemelerde bulunan Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer,“Şehrimizin giriş noktasında gelen misafirleri karşılayacak bir noktada yer alan parkımızı baştan aşağı yenileyerek şehrimize prestijli yeni bir park alanı daha kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şehrin önemli bir nüfusunu barındıran bu alanda çocuklarımız aileleri ile birlikte gönüllerince eğlenebilecek, park alanı içerisinde yer alan kafeteryamızda yetişkinler içinde keyifli sohbetlerin icra edileceği güzel bir alan olacak. İnşallah vatandaşlarımızın yaşam konforunu daha da artırmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Kent park, toplamda 11 bin metrekarelik alandan oluşuyor. Kafeteryası, yeni nesil oyun parkı, survivor oyun parkuru, yeşil alanları, süs havuzları ve yürüyüş yolları baştan aşağı yenilenerek açılışa hazır hale geldi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası