banner
Siyaset

Dinçer mobilyacı esnaflarıyla buluştu

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, mobilyacı esnafıyla bir araya gelerek sektör temsilcileriyle istişarelerde bulundu. Meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının yanında esnaf gruplarıyla da bir araya gelerek istişarelerde bulunduklarını söyleyen..

Dinçer mobilyacı esnaflarıyla buluştu
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, mobilyacı esnafıyla bir araya gelerek sektör temsilcileriyle istişarelerde bulundu.

Meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının yanında esnaf gruplarıyla da bir araya gelerek istişarelerde bulunduklarını söyleyen Dinçer; bu kapsamda mobilyacı esnaflarıyla toplantıda buluştu mobilyacılık sektörünün gereksinimlerini karşılayacak projelerinden bahsetti.

Toplantıda istişarenin önemine değinen Dinçer, esnafların görüş ve önerilerini dinledi. Esnaflarla karşılıklı soru cevap şeklinde sohbet eden Dinçer, 5 yıllık görev süresinde Aksaray’da hayata geçirdiği proje ve hizmetlerin sunumu yaptı, ikinci döneminde de yapacağı projelerini anlattı. Aksaray’da 5 yılda çok sayıda kalıcı eser ve birçok hizmetin öncüsü olduklarının altını çizen Başkan Dinçer, “İkinci 5 yıllık dönemimizde vizyon projelerimizle Aksaray’ımızda Gerçek Belediyecilik uygulamalarını tek tek hayata geçireceğiz. Ülkemizi olduğu gibi Aksaray’ımızı da ikinci yüzyılımıza hazırlayacağız” dedi.

Başkan Dinçer’in mobilyacı esnafıyla yaptığı toplantıya ATSO Başkanı Ahmet Koçaş ve belediye meclis üyeleri de eşlik etti. Mobilyacı esnafları, toplantıda kendilerini dinlediği için Başkan Dinçer’e teşekkür etti. (Haber Bülteni) 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası