banner
Gündem

Dinçer, Regaip Kandilinde vatandaşlarla bir araya geldi

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Regaip Kandili dolayısıyla vatandaşlarla bir araya geldi. Dinçer, her kandil gecesinde olduğu Regaip Kandili gecesinde yatsı namazı sonrası vatandaşlarla buluştu. Belediye Başkanı Dinçer, yatsı namazı..

Dinçer, Regaip Kandilinde vatandaşlarla bir araya geldi
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Regaip Kandili dolayısıyla vatandaşlarla bir araya geldi. Dinçer, her kandil gecesinde olduğu Regaip Kandili gecesinde yatsı namazı sonrası vatandaşlarla buluştu. Belediye Başkanı Dinçer, yatsı namazı sonrasında Ulu Cami avlusunda kurulan stantlarda vatandaşlara kandil simidi ikramında bulundu. Başkan Dinçer’e önceki dönem AK Parti İl Başkanı Fatih Yıldırıcı ve belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

Bir olmanın, gönülleri mutlu etmenin, hatırlanmanın önemli olduğu kandil günlerinde her yaştan vatandaşı dinleyerek hal hatır soran Başkan Dinçer, fotoğraf çektirmek isteyenlerin isteğini geri çevirmedi.

“İslam alemi olarak mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandil’ine kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Başkan Dinçer,“Yardımlaşma, dayanışma hislerinin hayır ve iyiliklerin artarak yoğunlaştığı bu güzel günlerde şehrimiz ve ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyada sağlık, mutluluk ve huzurun hâkim olması en önemli dileğimizdir. Nice faziletli günlerde yine birlikte olmayı temenni ediyorum. İbadet ve dualarımızın kabulünü, sağlık, barış, huzur ve bereketin daim olmasını diliyorum” dedi. Vatandaşlar, Aksaray Belediyesinin böylesine anlamlı bir günde kandil simidi geleneğini sürdürdüğü için memnuniyetlerini dile getirdi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası