Siyaset

Dinçer sanayi esnafından seçimlerde destek istedi

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yaklaşan 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek istemek için Yeni Sanayi Sitesi (ASTİM) esnaflarını ziyaret..

Dinçer sanayi esnafından seçimlerde destek istedi
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yaklaşan 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek istemek için Yeni Sanayi Sitesi (ASTİM) esnaflarını ziyaret etti.

Seçimlere sayılı günler kala saha çalışmalarını hızlandıran Evren Dinçer;milletvekili adayı Av. Sinan Özkan, belediye meclis üyeleri ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yeni sanayi sitesi esnaflarından destek istedi.

Görev süreci boyunca esnaflarla sık sık bir araya gelerek istişare toplantıları düzenlediklerini belirten Başkan Dinçer, Yeni Sanayi sitesi esnafları tarafından ilgi ile karşılandığını ifade etti.

Esnaflara AK Parti hükümetleri döneminde yapılan icraatları anlatan Başkan Dinçer, Aksaray Belediyesi tarafından devam eden ve tamamlanan projeler hakkında da esnafları bilgilendirdi.

Aksaray’da her seçimde olduğu gibi bu seçimde de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a çok büyük bir teveccüh olduğunu söyleyen Başkan Dinçer açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı: “Yeni Sanayi Sitesi esnaflarımız ülkemiz açısından kritik bir süreç olan 14 Mayıs seçimlerinin öneminin farkında. TOKİ ve Aksaray Belediyesi iş birliğinde hayata geçirilen Yeni Sanayi Sitemizde kendi iş yerinin sahibi olan esnaflarımız iş yerlerini memnuniyetle kullanıyor. Her dönemde olduğu gibi bu dönemde de Cumhurbaşkanımıza tam destek vereceklerini ifade ediyorlar. Bizlerde şehrimizin emekçisi sanayi esnafımızın her zaman hizmetinde olmaya devam edeceğiz.” (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası