banner
Gündem

Dinçer, ‘Şehrimiz bir ticaret üssü haline geldi’

AK PARTİ HEYETİNDEN GALERİCİLER SİTESİ VE OTONOMİ TİCARET MERKEZİ ESNAFLARINA ZİYARET Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ve AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk,  Galericiler Sitesi ve Otonomi..

Dinçer, ‘Şehrimiz bir ticaret üssü haline geldi’
banner

AK PARTİ HEYETİNDEN GALERİCİLER SİTESİ VE OTONOMİ TİCARET MERKEZİ ESNAFLARINA ZİYARET

Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ve AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk,  Galericiler Sitesi ve Otonomi Ticaret merkezinde esnaflarla bir araya geldi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, seçim çalışmaları kapsamında gün içerisinde esnaf, sivil toplum kuruluşları ve halkla bir araya gelirken her meslek gruplarına da ayrı ayrı ziyaretler düzenliyor. Sabahın erken saatlerinde Galericiler Sitesi esnaflarından Geçgeller Otomotiv’in ev sahipliğinde kahvaltı programında esnaflarla buluşan Başkan Dinçer, görev süreci boyunca yaptığı çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Esnafların yoğun ilgi ile katılım sağladığı programda Başkan Dinçer, sinevizyon gösterisi ile görev süreci boyunca yaptığı çalışmaların görsellerini paylaştı. 5 yıllık görev sürecine 125 proje ve 10 milyar TL değerinde yatırım sığdırdığını belirten Başkan Dinçer beraberindeki heyet ile birlikte Galericiler Sitesinde ve Otonomi Ticaret merkezinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. Esnaflar, Dinçer’e Aksaray’a kazandırdığı projelerden dolayı teşekkür ettiler. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası