banner
Siyaset

Dinçer ‘Şehrimizin en büyük meydanını yapıyoruz’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Endüstri Meslek Lisesi’nin taşınma işleminden sonra Selçuklu Külliyesi’nin bulunduğu park alanı ile birlikte Aksaray’ın en büyük meydanının burada inşa edileceğini açıkladı. Dinçer, inşaatında belli bir..

Dinçer ‘Şehrimizin en büyük meydanını yapıyoruz’
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Endüstri Meslek Lisesi’nin taşınma işleminden sonra Selçuklu Külliyesi’nin bulunduğu park alanı ile birlikte Aksaray’ın en büyük meydanının burada inşa edileceğini açıkladı.

Dinçer, inşaatında belli bir aşama kaydedilen ve sona yaklaşılan Selçuklu Külliyesi’ni inceledi. Çalışmaları yakından takip ettiğini söyleyen Dinçer, Endüstri Meslek Lisesi’nin taşınma işleminden sonra lise bahçesi ile Selçuklu Külliyesi’nin bulunduğu alanın bir bütün haline geleceğini kaydederek “İşte burası, şehrimizin yeni ve en büyük meydanının yer alacağı alan olacak” dedi.

Yakın zamanda konu ile ilgili somut adımların atılacağına işaret eden Dinçer, “Lisemizi uygun bir yere taşıdığımızda bu bölgeye,şehrimizin en büyük meydanını inşa etmeyi planlıyoruz. Projemizin içinde kapalı otoparka yer veriyoruz. Çevre düzenlemesi ve peyzajı ile etkileyici bir alan oluşturacağız.  Bu proje şehrimizin sosyal ve kültürel hayatına doğrudan etki edecek. Yapacağımız meydan ile yeni bir şehir merkezi, yeni bir çekim noktası, yeni bir etkileşim alanını Aksaray’ımıza kazandırmış olacağız” şeklinde konuştu. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası