Gündem

Dinçer, ‘Yeni Aksaray Yüzyılı başlıyor’

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, yerel seçim çalışmaları kapsamında Zincirli ve Dere Mahallesi esnaflarını ziyaret etti. Günün büyük kısmını esnaf ve vatandaş ziyaretine ayırdığını dile getiren Dinçer, ziyaret ettiği esnaf..

Dinçer, ‘Yeni Aksaray Yüzyılı başlıyor’
banner

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, yerel seçim çalışmaları kapsamında Zincirli ve Dere Mahallesi esnaflarını ziyaret etti.

Günün büyük kısmını esnaf ve vatandaş ziyaretine ayırdığını dile getiren Dinçer, ziyaret ettiği esnaf ve vatandaşlar tarafından içtenlikle karşılandığı belirtti. Dinçer, “Şehrimiz için durmak yok, yorulmak yok. Yüz yüze, gönül gönle diyerek çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan gece gündüz çalışarak Aksaray’ımızı hep birlikte ihya edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in ziyaretine AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Merkez ilçe Başkanı Muammer Gür, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Dinçer, kıraathanede vatandaşların çay ikramını geri çevirmedi. Fırıncı esnafının küreği ile fırından ekmek çıkardı. Aksaray’ı kapı kapı dolaşacağını ifade eden Belediye Başkanı Dinçer, “Vatandaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak her zaman birinci önceliğimiz arasında yer alıyor” diye konuştu.

5 yıllık Belediye başkanlığı görevinde olduğu gibi yeni dönemde de insanı merkez alan hizmet odaklı belediyecilik anlayışı ile çalışacaklarının taahhüdünü veren Başkan Dinçer, ‘Yeni Aksaray Yüzyılı başlıyor’ mottosuyla seçim çalışmalarının hızla devam ettiğini söyledi.

BAŞKAN DİNÇER, MOTOLUX FABRİKASINI ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, beraberindeki heyet ile birlikte birçok kişiye istihdam olanağı sağlayan aynı zamanda Aksaray Belediyespor’un isim sponsoru olan Motolux firmasını ziyaret ederek fabrika çalışanlarıyla sohbet etti. Başkan Dinçer, Motolux firması yetkilerine Aksaray Belediyespor’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası