banner
Siyaset

Dinçer ‘Yeni dönemde de istişarelerimizi sürdüreceğiz’

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER VE BERABERİNDEKİ AK PARTİ HEYET AKSARAY MUHTARLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ Yerel yönetimin en önemli paydaşlarından biri olarak nitelendirdiği ve sık sık bir araya geldiği muhtarlarla..

Dinçer ‘Yeni dönemde de istişarelerimizi sürdüreceğiz’
banner

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER VE BERABERİNDEKİ AK PARTİ HEYET AKSARAY MUHTARLAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Yerel yönetimin en önemli paydaşlarından biri olarak nitelendirdiği ve sık sık bir araya geldiği muhtarlarla buluşan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer,  Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk ve teşkilat üyeleriyle birlikte Aksaray Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

‘MUHTARLARIMIZI ÖNEMSİYORUZ’

“Seçim öncesi Aksaray’ımızı muhtarlarımızla birlikte yönetme sözü vermiştik” diyen Başkan Dinçer, “Muhtarlarımız hem demokratik hayatın hem de vatandaşa hizmetin çok önemli öğeleri. Vatandaşla diyalog kuran çok önemli bir köprü vazifesi görüyor. Muhtar mahalle sakinleri tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin mührünü taşıyan, güvenilir, sırdaş, liyakat sahibidir. Mahallenin sorun ve eksiklerini görüp yapılacak olan hizmetleri gerekli kurumlara ileterek çözüm arayan 7/24 görev yapan, mahalle halkına elinden geldiği gücünün yettiği kadar yardımcı olan, tüm devlet ve belediye kurumlarıyla çalışan, halka en yakın kişidir. Muhtarlarımızın bizimle iyi ilişkiler kurmasını çok önemsiyoruz. Bölgelerinin sorunlarını yansıtmada, bunlara çözüm bulmada ve çözüme ulaşmada daha etkin, daha efektif çalışabilsinler diye her fırsatta bir araya geliyor istişarelerde bulunuyoruz. Yol arkadaşlarımız, çözüm ortaklarımız olan muhtarlarımızı dinlemek, birlikte hareket etmek ve yeni dönemde de Aksaray’daki her soruna çözüm üretmek için istişarelerimizi aralıksız sürdüreceğiz. Allah nasip ederse ikinci dönemde çok daha güzel işlere birlikte imza atacağız. Yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesinde yeniden aday olacak tüm muhtarlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Aksaray Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Dağ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek belediye ve muhtarlık ofislerinin koordineli bir şekilde istişare ederek hareket etmesinin kazanımlarından bahsederek, “Her fırsatta yanımızda olan Evren Başkanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası