banner
Gündem

Dinçer Yeni Sanayi Sitesi esnaflarıyla bir araya geldi

BAŞKAN DİNÇER; “TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYMAYA, İLK GÜNKÜ HEYECAN VE AZİMLE ŞEHRİMİZ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ” Sivil toplum kuruluşları, meslek örgütleri, esnaflarla ve vatandaşlarla sık sık bir araya..

Dinçer Yeni Sanayi Sitesi esnaflarıyla bir araya geldi
banner

BAŞKAN DİNÇER; “TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYMAYA, İLK GÜNKÜ HEYECAN VE AZİMLE ŞEHRİMİZ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Sivil toplum kuruluşları, meslek örgütleri, esnaflarla ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelmeye çalıştıklarını söyleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, seçim çalışmaları kapsamında Sanayi Sitesi esnafını da ziyaret etti.

Dinçer’e ziyaret esnasında AK Parti İl Başkanı Hamza Aktürk, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, belediye meclis üyeleri ve partililer eşlik etti. Bulduğu her fırsatta esnafın kapısını çalarak, misafir olduklarını belirten Başkan Dinçer, gittiği her yerde büyük bir ilgiyle karşılandıklarını bildirdi.

‘ESNAFLARIMIZIN YÜZÜNDEKİ MEMNUNİYET EN BÜYÜK REFERANSIMIZ

Yeni Sanayi Sitesinde (ASTİM) esnafları dinleyen Başkan Dinçer, “Yıllardır olumsuzluklarla gündem olan, fiziki ömrünü tamamlamış, eski sanayimiz yerine Türkiye’de örnek gösterilen bir projeyle hayata Yeni Sanayi Sitemiz ile esnafımızın yıllardır çözülemeyen bir sorununu çözüme kavuşturduk. Esnaflarımızın yüzündeki memnuniyet en büyük referansımız. Sanayi esnafımızın şehrimiz adına ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunu biliyoruz. Alın teriyle, emeğiyle çalışan çok kıymetli sanayi esnafı kardeşlerimizi her fırsatta ziyaret ediyoruz. Halkın arasında birisi olarak sürekli esnafımızla istişare halindeyiz.Esnafımız bizden desteğini hiçbir zaman esirgemedi. Bizlerde onlara en iyi hizmeti vermek adına birlikte güzel işlere imza atmaya ikinci dönemimizde de devam edeceğiz. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana vatandaşlarımızın verdiği destekle şehrimizde pek çok hizmet gerçekleştirdik. İnsanlarımızın daha mutlu, huzurlu ve konforlu bir yaşam sürmesi için el birliği ile şehrimizi güzelliklerle donatmak istiyoruz. Belediyecilik hizmetlerimizin yanında gönüllere de dokunuyoruz. İnşallah taş üstüne taş koymaya, ilk günkü heyecan ve azimle şehrimiz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz Yorucu iş tempolarına rağmen bizleri güler yüzle karşılayan esnaflarımıza teşekkür ediyor hayırlı bol kazançlar diliyorum. Tüm Aksaray’ı kucaklayan bir siyaset anlayışımız var ikinci dönemimizde de yine el ele, gönül gönle şehrimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası