Gündem

Dinçer; ‘Yeni yol ağımız şehrimize hayırlı olsun’

ŞEHRİN TRAFİKTE YENİ CAN DAMARI 50 METRELİK BULVAR TAMAMLANDI Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in vatandaşlara güvenli ve kolay ulaşım imkânı sunmak için hayata geçirdiği 50 metrelik yeni bulvar yolunda çalışmalar..

Dinçer; ‘Yeni yol ağımız şehrimize hayırlı olsun’
banner

ŞEHRİN TRAFİKTE YENİ CAN DAMARI 50 METRELİK BULVAR TAMAMLANDI

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in vatandaşlara güvenli ve kolay ulaşım imkânı sunmak için hayata geçirdiği 50 metrelik yeni bulvar yolunda çalışmalar tamamlandı.

Sağlık beldesi yolu güzergâhı üzerinde Hürriyet ve İstiklal Mahallesinin birleşme noktasından başlayarak Hacılar Harmanı Mahallesine bağlantısı sağlanan 6.5 kilometre uzunluğunda, 50 metre genişlikteki yol trafiğe açıldı.

Şehrin ulaşım sorunlarına kalıcı çözümler üretmek adına birçok yolda yenileme çalışması yapıldığını söyleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, 50 Metrelik Yeni Bulvar Yolu ile ilgili yaptığı açıklamada yeni yolun hayırlı olması temennilerinde bulundu. Başkan Dinçer yol çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’ Şehrimizin planlı büyümesine katkı sağlayacak olan 50 Metrelik Yeni Bulvar Yolumuz Hürriyet, İstiklal, Yavuz Sultan Selim, Mehmet Akif Ersoy, Selçuklu ve Hacılar Harmanı Mahallerimizi birbirine bağlıyor. Ayrıca ASTİM, OSB, Toptancılar Sitesi ve Sağlık yolu gibi yoğun olarak kullanılan bölgelere de ulaşımı kısaltıyor. Vatandaşlarımıza kolay ulaşım imkanları sunmak için yol çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası