banner
Siyaset

Dinçer’den gülümseten oyun molası

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yoğun çalışma temposuna kısa süreliğine mola verip Gülümse Park’ta oyun oynayan çocukları ziyaret etti. Çocuklarla sohbet eden Belediye Başkanı Dinçer, zaman zaman onların oyunlarına da..

Dinçer’den gülümseten oyun molası
banner

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yoğun çalışma temposuna kısa süreliğine mola verip Gülümse Park’ta oyun oynayan çocukları ziyaret etti. Çocuklarla sohbet eden Belediye Başkanı Dinçer, zaman zaman onların oyunlarına da katıldı. Çocuklar ise mahallelerine böylesine güzel bir park yaptığı için Başkan amcalarına teşekkür etti.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yoğun geçen mesaisine çocuklar için kısa süreliğine ara verdi. Aksaray Belediyesinin Paşacık Mahallesi’nde yaptığı çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Dinçer, Gülümse Park’ta oyun oynayan çocuklara sürpriz yaptı. Büyük küçük demeden her yaştan çocuğun yanına giderek onlarla sohbet etti. Başkan Dinçer, daha sonra park içerisinde yer alan halı sahada futbol oynayan çocukların maçına da dahil oldu. Penaltı atışı bile yaptı. Maç sonrasında her iki takımla ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Çocuklar, Gülümse Parkı çok sevdiklerini söyleyerek parkı yapan Başkan amcalarına teşekkür etti.

Gülümse Park içinde kameriyelerde ve banklarda aileleriyle birliktedinlenen mahalle sakinlerini ziyaret ederek onların görüşlerini alan Başkan Dinçer, Gülümse Park’ın farklı oyun grupları ve zengin içeriğiyle Aksaray’ın örnek parklarından biri olduğunu ifade etti. Mahalle sakinleri, Gülümse Park’tan son derece memnuniyet duyduklarını her yaştan çocuğun buraya gelerek güzel vakit geçirdiğini söylediler. Hatta yürüyüş parkurunda daha çok kendileri istifade ettiklerini beyan eden mahalle sakinleri, “Hemen hemen her sabah sporumuzu bu parkta yapıyoruz” dediler.

Belediye Başkanı Dinçer’in Paşacık Mahallesi sakinleri ve çocuklarıyla samimi sohbetine belediye meclis üyeleri de eşlik etti. (Haber Büteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası