Gündem

Dinçer’den yağış sonrası açıklama

“METREKAREYE 12,6 MM YAĞIŞ DÜŞTÜ. YENİLENEN ALTYAPI SAYESİNDE SU BİRİKİNTİLERİ OLUŞMADI” Aksaray’da son günlerde etkili olan şiddetli yağışların ardından yenilenen altyapıyla ilgili Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer değerlendirmelerde bulundu. Altyapının..

Dinçer’den yağış sonrası açıklama
banner

“METREKAREYE 12,6 MM YAĞIŞ DÜŞTÜ. YENİLENEN ALTYAPI SAYESİNDE SU BİRİKİNTİLERİ OLUŞMADI”

Aksaray’da son günlerde etkili olan şiddetli yağışların ardından yenilenen altyapıyla ilgili Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer değerlendirmelerde bulundu. Altyapının sağlamlığı sayesinde kent genelinde ciddi bir olumsuzluk yaşanmadığını kaydeden Dinçer,  etkili yağışa rağmen ana arter ve caddelerde vatandaşları olumsuz etkileyecek su birikintileri oluşmadığını açıkladı. Yağışların kent genelinde başlatılan altyapı seferberliğinin olumlu sonuçlarını gözler önüne serdiğini aktaran Başkan Dinçer, şehir genelinde yağışlardan sonra vatandaşlardan gelen şikayetler yüzde 70 oranında azaldığını bildirdi.

Yağışlardan kaynaklı olumsuzlukların önüne yenilenen altyapı ile geçildiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Altyapı, bir şehrin olmazsa olmazlarından biridir. Şehrimizin sağlıklı ve güvenli altyapıya kavuşması için gece gündüz demeden gayretle çalışmalar yürüttük. Altyapıda yaptığımız yenileme çalışmaları ile hedeflerimize büyük oranda yaklaştık.  Şehrimizin birçok noktasında yürüttüğümüz çalışmalarda kentin ihtiyaçları ve vatandaşlarımızın beklentileri doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirdik. Altyapıya ciddi oranlarda kaynak ayırdık ve yatırımlarımızı bu minvalde sürdürüyoruz. Altyapı yatırımlarımızın önemi son günlerde daha çok açığa çıktı.” (Haber Bülteni)

 

 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası