banner
Gündem

Doğa Koruma ekipleri kuş cennetinde temizlik yaptı

Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü tarafından, Doğa Turizm etkinlikleri kapsamında Gülağaç ilçesi Bakı Gölü Mahalli Öneme Haiz Sulak Alanında kuş gözlemi, yemleme ve çevre temizliği yapıldı. Bu kapsamda,..

Doğa Koruma ekipleri kuş cennetinde temizlik yaptı
banner

Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü tarafından, Doğa Turizm etkinlikleri kapsamında Gülağaç ilçesi Bakı Gölü Mahalli Öneme Haiz Sulak Alanında kuş gözlemi, yemleme ve çevre temizliği yapıldı.

Bu kapsamda, Baki Gölü Kuş Cennetinde çevreyi temizleme, çevre kirliliğini önleme ve farkındalık yaratmak amaçlı vatandaşlarla birlikte çevre temizliği yapan ekipler, ayrıca bölgede bulunan sokak hayvanlarını besleme faaliyetinde de bulundu. Piknik alanında toplanan atıklar, poşetlere konularak çöp konteynırlarına bırakıldı.

Vatandaşların çevreye olan duyarlılığını güçlendirmek, çocukların çevre bilincini pekiştirmek, temiz çevre, sağlıklı insan bilincini arttırmak maksadıyla yapılan bu tür etkinliklerin süreceği kaydedildi. Haber: Erkan ALTUNTAŞ 

 

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası