banner
Eğitim

Dr. Turan’ın Kitabı “Akademik Altın Kalem” ödülü aldı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Ortaköy Meslek Yüksekokulu (MYO) Öğretim Görevlisi Dr. Abdullah Turan’ın hazırladığı “20 Yıllık İktidarın Bir Muhasebesi: AK Parti ve Milliyetçilik” isimli kitap, BookCulture Art Time’s Gazetesi tarafından “Akademik..

Dr. Turan’ın Kitabı “Akademik  Altın Kalem” ödülü aldı
banner

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Ortaköy Meslek Yüksekokulu (MYO) Öğretim Görevlisi Dr. Abdullah Turan’ın hazırladığı “20 Yıllık İktidarın Bir Muhasebesi: AK Parti ve Milliyetçilik” isimli kitap, BookCulture Art Time’s Gazetesi tarafından “Akademik Altın Kalem” ödülüne layık görüldü.

Gazete, 2023 yılına ilişkin eserleri değerlendirdi veİstanbul Mihrabat Korusunda, ödüle layık görülen yazar ve akademisyenlerin bir araya geldiği bir tören düzenledi. Etkinlikte, ASÜ Ortaköy MYO Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Programında görev yapan Dr. Abdullah Turan, siyaset bilimi alanında “Akademik Altın Kalem” ödülü aldı. Dr. Turan “20 Yıllık İktidarın Bir Muhasebesi: AK Parti ve Milliyetçilik” isimli kitabının beş yıllık bir çalışma ve emeğin ardından ortaya çıktığını söyledi. Kitabın şekillenmesinde doktora danışmanı ASÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Akıncı’nın çok önemli destekleri olduğunu ifade edenTuran, “Ayrıca bilgi birikimleriyle yanımda olan Prof. Dr. Nafiz Tok ve Doç. Dr. Funda Çoban hocalarımın da bu eserin ortaya çıkmasında çok kıymetli katkıları var. Hepsine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

BookCulture Art Time’s Gazetesi,2018 yılından bu yana farklı kategorilerdeki yazar ve akademisyenlerin çalışmalarını inceliyor ve ödüllendiriyor. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası