Asayiş

Düğünde ateş etmeden önce bir kere daha düşün!

Aksaray  İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince ‘Mutluluğa Kurşun Sıkma Geleceğini Karartma’ projesi kapsamında 1 kişi yakalandı. İl Jandarma Komutanlığı ekipleri düğün, kına, nişan, asker uğurlaması ve asker eğlencesi gibi eğlence ve..

Düğünde ateş etmeden önce bir kere daha düşün!
banner

Aksaray  İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince ‘Mutluluğa Kurşun Sıkma Geleceğini Karartma’ projesi kapsamında 1 kişi yakalandı.

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri düğün, kına, nişan, asker uğurlaması ve asker eğlencesi gibi eğlence ve sosyal faaliyetlerde silah kullanılmasını engellemek amacıyla denetimlerini sürdürüyor. Ekipler düğünde silahla ateş eden kişinin kimliğinin tespit edilmesi üzerine şahsı yakalayarak gerekli adli işlemleri başlattı. Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla ele geçirilen malzeme muhafaza altına alındı.

Ekipler tarafından yapılan açıklamada, “Silahla ateş etme olaylarının önlenmesi, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde düğünlerini yapmaları için titiz ve gayretli çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız olarak devam edilecektir” denildi. (Haber Bülteni)

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL