banner
Özel

Düğününüzü özelleştirin

Kervan: “Dünyadaki tüm kadınların hayatındaki en önemli kıyafet seçimi – gelinlik seçimidir” Gelinlik düğünde sadece bir kez giyilir ve iki insanın hayatını birleştirme anının sembolü olarak kabul edilir. Aksaray’da faaliyet..

Düğününüzü özelleştirin
banner

Kervan: “Dünyadaki tüm kadınların hayatındaki en önemli kıyafet seçimi – gelinlik seçimidir”

Gelinlik düğünde sadece bir kez giyilir ve iki insanın hayatını birleştirme anının sembolü olarak kabul edilir. Aksaray’da faaliyet gösteren bir moda evinin yetkilisi Nazlı Nazmiye Kervan, kadınların en özel gününü güzelleştiren gelinlik modelleri ve özel dikim tasarımları hakkında bilgi verdi. Türkiye genelinde 61 bayisi olan Nisanur gelinlik markasının Aksaray’daki şube yetkilisi Kervan: “Her kadın için büyük bir önem ve anlam taşıyan düğün için birbirine benzemeyen her çeşit gelinlik, nişanlık ve bindallılarımızı sunmaktayız. Markamızın ülkemiz genelinde birçok şubesi bulunmaktadır. Mağazamız gelinlik, nişanlık ve bindallı elbiseler olarak üç bölümden oluşmaktadır. Her sezon yeni modellere göre koleksiyonlarımız değişiyor. Mesela, bu senenin koleksiyon modelleri – Şah Sultan, Nazlı Şah ve Gül Şahtır. Bunlardan yola çıkarak yeni bir koleksiyon oluşturuyoruz” dedi.

‘GELİNİN TERCİHİ ÖNEMLİDİR’

İlk hedefinin mutlu bir gelin çıkarmak olduğunu söyleyen Kervan: “Gelin mağazamıza ilk geldiğinde, öncelikle nasıl bir model istediğini soruyoruz. Sonrasında ise gelinin isteği üzerine boyuna ve beden ölçülerine göre modelleri gösteriyoruz. Her kadın hayatında bir kez olsun gelinlik modeli hayali kurmuştur. Bu yüzden en önemlisi gelinin deneyeceği gelinliklerin istediği modelde olmasıdır. Mağazamızda gelin hanımlarımız için her çeşit model, her bütçeye uygun gelinliklerimiz bulunmaktadır. Müşterimiz burada tesettürlü gelinlik modelleri de bulabilirler. Genellikle vücut tipine göre A kesim, prenses, helen tarzındaki elbiseler seçiyoruz. Bu yıl özellikle Nazlı şah, Banu şah, Örümcek ve Ayben modelleri çok ilgi görüyor” ifadelerini kullandı.

‘SADECE SİZE ÖZEL’

Hazır modellerden ziyade özel tasarım gelinliklerinde yapıldığını belirten Kervan şöyle konuştu: “Son yıllarda özel tasarım gelinlikler oldukça fazla ilgi görüyor. Gelinlerimize hazır modellerin dışında atölyemizde özel dikim gelinliklerde üretiyoruz. Gelinin istediği modeli ve kumaşı seçiyoruz. Ardından gelinin boy ve beden ölçüleri moda evimizde alınıyor, çünkü bedenler kalıptan kalıba göre değişiyor. Sonrasında ise tüm bilgileri İstanbul’daki atölyemize gönderiyoruz. Kargoyla birlikte 2 hafta içerisinde gelinliklerimizi teslim ediyoruz.”

‘BU YOLU GELİNLE BİRLİKTE YÜRÜYORUZ’

Gelin hazırlamaya yönelik hizmette verdiklerini söyleyen Kervan, “Moda evimizde gelinlere özel kuaför hizmeti de vermekteyiz. Bu bölümde profesyonel makyaj ürünlerimizle makyaj uygulaması ayrıca türban ve açık saç tasarımları yapmaktayız. Elbise seçiminden başlayarak makyajdave saç tasarımlarında, gelinlerle bu yolu birlikte yürüyoruz. Gelinlerin özel gününde yanında olmayı, onları giydirmeyi seviyorum. Her kadının bu özel günde mutlu olması için katkıda bulunmak beni motive ediyor” diye konuştu.  Foto-Haber: Aigerim İRGEBAY

banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner


ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL


flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası